Acerbis

Posted by Motoday 18/03/2019 0 Comment(s)

Italijoje įsikūrusi bendrovė Acerbis savo verslą pradėjo nuo plastikinių detalių gamybos krosiniams motociklams. Augant jų populiarumui ir pripažinimui, augo ir jų siūlomų prekių spektras. Šiai dienai Acerbis gali pasiūlyti ne tik plastikines apsaugas motokrosiniams motociklams, bet taip pat kelnes, marškinėlius, batus, pirštines, šalmus bei viso kūno patvarias apsaugas motokroso mėgėjams ir profesionalams.

 

Acerbis ženklas įkurtas dar 1973 metais Franko Acerbio. Neįtikėtina tai, jog įmonė taip sparčiai vystėsi ir tobulėjo, kad pradėjusi nuo purvasaugių gamybos ir platinimo, ji išaugo ne tik iki motokrosistus pilnai aprūpinančios įmonės, bet taip pat toliau plečiasi ir savo ištobulintas inovacijas siūlo baldų, automobilių bei žemės ūkio pramonės atstovams. Dėl tokio plataus paslaugų spektro įmonė taip pat plėtėsi ir fiziškai. Šiai dienai Acerbis įmonė turi gamyklas ne tik Ispanijoje, bet ir Čekijoje, Jungtinėje Karalystėje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

Acerbis vardas yra žinomas ne tik dėl savos gamybos plastikinių detalių bei apsaugų, bet taip pat kartu bendradarbiauja su tokiomis didelėmis įmonėmis kaip „Preston Petty“ (JAV įmonė rinkai siūlanti plastikines motociklų dalis), „Scott“ (visame pasaulyje pripažintas motokrosinės aprangos ženklas). Vis tik didžiausias Acerbio ženklo pripažinimas įvyko 1993 metais, kuomet vieni Japonijos gamintojai pateikė užsakymą su prašymu pagaminti visas plastikines motociklo detales Yamaha TT 600 motociklui. Nuo tos akimirkos Acerbis populiarumas ir patikimumas visame pasaulyje tik augo.

 

Išaugęs Acerbis ženklo pripažinimas tarp motokroso propaguotojų ir pasaulyje gerai pažįstamų gamintojų ženklų, paskatino įmonę sparčiau plėsti savo pasiūlą. Nuo 1995 metų Acerbis ženklas tampa linksniuojamu ne tik kalbant apie motokrosinių motociklų plastikines detales, bet ir apie motokrosinę aprangą bei apsaugas. 2004 metais prasidėjo Acerbis šalmų gamyba, kuriuos net ir šiandienai mielai renkasi motokroso mėgėjai ir profesionalai visame pasaulyje. Praėjus dar keleriems metams, 2008 metais Acerbis patentavo naują X-Seat technologiją, kuri rinkai pristatė naujas, vientisas, neslystančias bei keičiamas sėdynes motokrosiniams motociklams.

 

Dėl savo ištobulintos technologijos ir patikimumo Acerbis buvo ilgamečiais rėmėjais tokiose motokroso varžybose kaip Incas Rally Peru, Nevada Rally JAV ir kitose pasaulinio lygio renginiuose. Taip pat nuo 2003 iki 2008 metu Acerbis buvo daugkartinio pasaulio motokroso čempiono Stefan Everts palydovas. Šiai dienai Acerbis ženklu pasitiki daugybė motokroso, superkroso, enduro, ralio ir trialo sportininkų, tiek mėgėjai, tiek profesionalai.

http://www.acerbis.it/

Tags: acerbis