Shark - vienas populiariausių šalmų gamintojų visame pasaulyje!

Posted by Motoday 14/02/2019 0 Comment(s)

Daugiau nei 30 metų patirtis (įmonė įkurta 1986 metais) lėmė, kad Prancūzų šalmų gamintojas Shark tapo vienu iš populiariausiu šalmų gamintoju visame pasaulyje. Shark įmonės įkūrėjai yra buvę profesionalūs lenktynininkai, todėl nenuostabu, kad jų gaminama produkcija pasižymi itin geru funkcionalumu ir saugumu, taip užtikrindami aukščiausius saugumo reikalavimus.

Shark helmets logo

Shark kompanijos moto - nuolatinis tobulėjimas techninėje ir inovacijos srityje, kad kiekvienas motociklininkas, tiek mėgėjas, tiek profesionalas galėtų pajusti ne tik malonumą važiuojant, bet taip pat nevaržomą laisvę ir saugumą. Saugumas, inovacijos ir stilius – tai pagrindiniai principai, kuriuos puoselėja Shark.

 

Saugumas Shark šalmų gamyboje yra pagrindinis tikslas, kuris visuomet yra tobulinimas. Įmonė nuolatos bendradarbiauja su keliais partneriais, kad rinkai galėtų pateiktų tik aukščiausios kokybės šalmus. Vienas pagrindinių Shark partnerių yra FIM (tarptautinė motociklininkų federacija). Būtent jų dėka Shark produkcija kasmet tobulėja. To pasekoje, 2019 metais, Shark pristatė pirmąjį šalmą, kuris yra sertifikuotas FIM. Tai Shark Race-R Pro GP. Jis atitinka visus griežčiausius saugumo reikalavimus ir jį drąsiai galės dėvėti visi motociklininkai, kurie užsiima profesionaliu žiediniu lenktynių sportu. Kaip teigia Shark atstovas su šiuo šalmu, 2019 metų sezone, trasoje galėsite išvysti tokius lenktynininkus kaip Johann Zarco ir Jorge Lorenzo. Šį šalmą taip pat galite įsigyti ir mūsų el. parduotuvėje: Shark Race-R Pro GP

Visi Shark šalmai taip pat atitinka UNECE keliamus saugumo reikalavimus, kurie yra būtini daugiau nei 50 pasaulio šalių, kuriose važiavimas su nesertifikuotais šalmais yra draudžiamas. Taip pat visi, į rinką išleidžiami šalmai yra pažymėti Sharp testo sertifikatais, kurie leidžia vairuotojams paprastai ir greitai nuspręsti apie šalmo saugumą ir ilgaamžiškumą. Reikia pažymėti, kad visi Shark šalmai turi bent 4 žvaigždučių įvertinimą iš 5 ir net trys šalmų modeliai yra gavę aukščiausią Sharp įvertinimą – 5  žvaigždutes iš 5. Tai Race-R Pro, Race-R Pro Carbon ir EvoLine Saries 3 šalmai. Visus šiuos šalmus taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėse.

 

Nors daug kam gali atrodyti, kad Shark ženklas siūlo tik motociklų šalmus, tačiau Shark vardas yra tik viena dalis „didžiajame paveiksle“, kuris yra gerai žinomas visame pasaulyje. Shark vardas priklauso 2R prancūzų grupei, kurioje taip pat atrasime ir tokius žinomus vardus kaip Bering, Bagster ar Segura. Taigi kalbėdami apie Shark kokybiškus šalmus, taip pat nereiktų pamiršti ir odinių bei tekstilės aprangų, batų, pirštinių, kombinezonų, apsaugų bei motociklų krepšių.

 

Galima daug kalbėti apie 2R ženklo kokybę ir patikimumą, tačiau geriausiai tai apibūdina nuolatos renkami statistiniai duomenys, kuriuose pažymimas ne tik produkcijos pardavimo skaičiai, bet paplitimas visame pasaulyje. Taigi, 2R ženklo produkcija šiai dienai turi:

 • 3 pagrindinius ofisus Prancūzijoje;
 • 1 gamyklą Prancūzijoje ir 2 gamyklas Tailande bei Portugalijoje;
 • 1 skirstymo ofisą Šanchajuje;
 • 50 platintojų Europoje;
 • 380 000 Shark šalmų buvo parduota 2014 metais;
 • 400 000 vienetų Bering ir Segura aprangos parduota 2015 metais;
 • 8% iš 10% pelno įmonė visuomet  investuoja į inovacijas;
 • 5 nauji patentuoti produktai išleidžiami kasmet;
 • 60 skirtingų šalių siūlo Shark produkciją, kuriose galima rasti daugiau nei 200 skirtingų R2 grupės siūlomų prekių;
 • 50 platintojų visame pasaulyje siūlo Bering produkciją;
 • Kas 2 minutes yra parduodama po 1 šalmą visame pasaulyje.

 

Tags: shark helmets